Multi Collagen & Antioxidants

Uzman dermatologlar tarafından belirlenen ortak görüş; ortalama 25 yaşından sonra vücutta meydana gelen kolajen eksikliği, ilerleyen yaşlarda elastikiyette azalma ve deri ve kemik arasındaki bağların azalmasına doğal olarak da ciltte sarkmalara neden olmaktadır. Bu azalma ilk olarak çene altında, yanaklarda, göz çevresinde, el ve yüz bölgelerinde görülmeye başlar. Zamanla vücudun geri kalanında da ağır hasarlar bırakmaya başlar ve düzelme imkânsız hale gelir.

Kolajen eksikliğine önlem alınmadığı takdirde ortalama 15 yıl içerisinde sarkma, kırışıklık ve mat görünüm ile mücadele edilmesi gerekmektedir. Ortalama 25 yaşından sonra yavaş yavaş azaldığı görülen kolajen de özellikle 35 li yaşlardan sonra azalması hızlanır ve zayıflayan deri gözle görülür hale gelmeye başlar. Çinko, Biotin ve selenyum a ihtiyaç duyan cilt yetersiz beslenmeyle de birlikte zayıflayan ciltte kırışıklık kaçınılmaz olur.

Multi Collagen & Antioxidants ürünü ile gece-gündüz kullanımı sayesinde etkisini 24 saat göstererek cilt görünümünde hızlı etki görmenizi sağlıyor. Gece farklı gündüz farklı çalışan metabolizmayla uyumlu çalışan Multi Collagen & Antioxidants cilt altındaki dokulara güç kazandırmaya ve cildin sağlamlık oluşturmasına yardımcı olur. Gece ve gündüz olmak üzere iki farklı bileşenden meydana geldiği için de cilt altı kolajen yenilenmesi sürekli aktif olur.

Gündüz tabletleri içeriğindeki Pycnogenol sayesinde gün içinde cildinizi dış etkenlerden koruyarak cildin alt katmanında koruyucu bariyer oluşturacaktır. Multi Collagen & Antioxidants Cildin üst, orta ve alt tabakasına yerleşmiş toksinlerin arınmasına yardımcı olur. Zararlı etkenlerden korunan ve elastik dokusunu kaybetmeyen cilt gece için yenilenmeye hazır hale gelir. Gece tabletleri yavaşlayan metabolizmayla uyumlu içeriği ile gündüz korunmuş cildin uyurken yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.

Multi Collagen & Antioxidants ile cildin ihtiyacı olan hyaluronik asit ve zengin enzimler sayesinde cildin bağ dokusuna katkıda bulunarak düzelmeye ve gençleştirmeye yardımcı olur. Benzer ürünlerden daha hızlı etki gösterdiği kullanıcılar tarafından kanıtlanan Multi Collagen & Antioxidants ile 15 yaş genç görünmek artık çok kolay.

Özellikle kadınlarda görülen erken yaşlanma erken sarkma gibi şikayetler vücuda alınan yetersiz enzim ve antioksidanlar sonucu görülmektedir. Tahribatın yoğun olduğu kişilerde dahi Multi Collagen & Antioxidants etkisi kanıtlanmıştır. Cildin 3 katmanına nüfuz etmesi mevcut kırışıklıkların düzelmesine ve oluşmakta olan yeni kırışıklıkların önüne geçilmesinde yardımcı olur. Düzenli kullanımda vücut yeterli kolajene sahip olur ve özellikle boyun bölgesi ağız çevresi ve göz çevresinde gözle görülür düzelmeye sahip olabilirsiniz.

Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmak için zararlı ve pahalı kozmetik ürünleri kullanmanıza gerek kalmadı. Vücudunuzdaki en hassas deri yüz bölgesi olduğu için gereksiz kozmetik ürünleri cildin alt katmanına yerleşerek kirli, mat ve yağlı bir görünüme neden olur. Multi Collagen & Antioxidants sayesinde cildin alt katmanına yerleşmiş zararlı toksinlerden kurtulmasına ve antioksidan desteği ile genç görünüme yardımcı olur.