HemoCure Krem

HemoCure Krem anal fissür ve hemoroide rahatsızlıklarını doğal içeriği ve yan etkisiz bir halde gidermektedir. HemoCure Krem içeriği %100 doğaldır ve yapılan klinik testlerinde hiçbir soruna rastlanmamış ve sağlığınıza hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bu sayede gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. HemoCure Krem kullanımı basit bir üründür. Bu sayede sizlere zahmet oluşturmamaktadır.

Bu ürün ile rahatlıkla anal fissür ve hemoroide rahatsızlığını kalıcı olarak gidermektedir bu sayede acı ve ağrısız bir hayata devam edebilirsiniz. Bu ürü hem erkek hemde kadın kişiler tarafından kullanılmaktadır. Kullanımı basit olan bu ürün duşta iken anal bölgenin iyice temizleyerek kurulayınız sonrasında kremi anal bölgeye uygulayınız. Uygulandıktan sonra temiz iç çamaşırı giymeniz gerekmektedir.

HemoCure Krem içeriği şu şekildedir: HemoCure Krem %100 doğal içeriği ile sizlere sağlıklı bir şekilde rahatsızlığını gidermektesiniz. Glyceryl Stearate SE, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, At Kestanesi Yağı, Ceteareth-30, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Aqua, Gliseril Trinitrat, Capsella Bursa Pastoris Extract, DMDM Hydantoin, Papatya yağı, Stearic Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil bulunmaktadır.