Beetox Krem Nedir? Faydaları ve Etkileri Nelerdir?

Beetox Krem son zamanlarda oldukça fazla duyduğumuz daha genç bir görünüme sahip olmak isteyenler tarafından kullanılan bir krem üründür. Kırışıklıklar, ciltteki lekeler ve gözenekler için kullanılır. Yaşlanma ile birlikte gelen kırışıklık ve sarkma sorunları için bir çok farklı çözüm var fakat Beetox Krem hem hızlı, hem oldukça etkili hem de tamamen doğal bir çözümdür.

İçeriği Nedir ? 

Beetox Krem’in ana maddesi arı zehiridir. Bilimsel araştırmalar sonucunda arı balı kadar arı zehirinin de insan sağlığı üzerinde olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir. Bilimsel olarak melittin maddesi olarak adlandırılan arı zehrinin cildi %96 oranında yenilediği ve %94 oranında da kırışıklıkları giderdiği ispatlanmıştır.

Doğru miktarda kullanıldığında arı zehri bilimsel sonuçlara göre cilde gerginlik verirken aynı zamanda cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Arı zehirinin şişirme özelliği olduğunu hepimiz biliyoruz. Beetox Krem bu özellikle cildinizde doğal bir botoks etkisi yaratıyor. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı çeşitliği antioksidanlarla cildinizin ihtiyaç duyduğu yenilenme işlemini sağlar. 

beetox krem

Yapısı ve rengiyle de dikkat çeken arı zehri kremi kadın-erkek farketmeksizin kullanılabilir. Fakat eğer arıya karşı bir alerjiniz varsa, arı soktuğunda vücudunuz aşırı reaksiyon gösteriyorsa kesinlikle kullanmamanız gerekir.

Kullananlar Ne Diyor ?

 Beetox Krem kullanıcıları ürünü maskeye benzettiklerini soyulabilir bir krem olduğunu belirtiyorlar. Öncesinde kullanılan kimyasal içerikli kremlere göre daha hızlı etkili olduğunu belirten kullanıcalar Beetox Krem’den memnun. Düzenli bir şekilde sabah akşam olmak üzere günde iki defa uygulandığı taktirde Beetox’un şaşırtıcı bir etkisi var. Bir aylık kullanım ile belitilen etkilerini gösterir.

Kullanım Amacı Nedir ?

Beetox kremin amacı, kolajen üremini arttırmak, cilt dokusunu yenilemek, cildi nemlendirmek, ince çizgileri gidermek, kas gevşemelerini düzenlemek, cildi elastikiyet kazandırmak, cildi alt dokudan onarmak, derin kırışıklıkları onarmak, sebumu dengelemek, kornifikaston artırmak, etkin hücre katmanını korumak ve rahatlatmak, sebum ve lipid birikintilerini temizlek ve cildin tamamen yenilenmesine yardımcı olmaktır.ß